Ceník školkovného
a stravného

Dětská skupina SPORT KIDS je provozována s částečnou úhradou nákladů ze strany rodičů.

Na školkovné lze uplatňovat slevu za umístění dítěte v předškolním zařízení (podle paragrafu § 35ba odst. 1 písm. g Zákona o daních z příjmu). V roce 2023 lze uplatnit slevu na první vyživované dítě ve výši 15 204 Kč za rok, na druhé 22 320 Kč a na další děti 27 840 Kč. Na rodičovský příspěvek máte nárok, pokud vaše dítě mladší dvou let navštěvuje dětskou skupinu v rozsahu nepřevyšujícím 92 hodin v kalendářním měsíci, docházka starších dětí se již nesleduje.

Dětská skupina Třemošnice - ceník

Ceny dostupné všem

Uvedené ceny jsou za kalendářní měsíc, nezávisí na počtu dní v měsíci, svátcích či prázdninách. Cena je včetně oběda, svačiny, pitného režimu, ovoce a zeleniny.

Platíte, až se prcek poměje

Platba za docházku je hrazena na základě vystavené faktury po ukončené docházce. Splatnost faktury je vždy k 10. dni v měsíci. Platit je možné přímo v zařízení nebo bankovním převodem na následující účet u FIO banky: 2400877548/2010 (variabilní symbol = číslo uvedené na faktuře).

Co bude vaše dítě potřebovat

  • Přezůvky, pyžamo, pláštěnku, holínky, oblečení vhodné na ven + náhradní oblečení (vše podepsané).

  • WC papír, vlhčené ubrousky, papírové kapesníky, zubní kartáček a pastu.

  • Balení plen (nosí-li je vaše dítě).

  • Oblíbenou hračku (proč se dočtete na stránce Adaptace).

Ceník

Celodenní pobyt
včetně stravy 

Svačina – oběd – svačina – pitný režim

5 dní v týdnu 3 900 Kč

4 dny v týdnu 3 600 Kč

3 dny v týdnu 3 100 Kč

2 dny v týdnu 2 000 Kč

Dopolední pobyt
včetně stravy

Svačina – oběd – pitný režim

5 dní v týdnu 2 600 Kč

4 dny v týdnu 2 200 Kč

3 dny v týdnu 1 700 Kč

2 dny v týdnu 1 200 Kč

Co říkají rodiče našich malých klientů

Pro syna první zkušenost s pravidelnou docházkou a hlídáním mimo rodinu, motivace a trénink samostatnosti a fungování v kolektivu dětí bez doprovodu někoho z rodiny. Pro mě určitě usnadnění návratu do práce a první zkušenost s "odložením" syna do péče instituce. Každopádně mohu říci za sebe, a asi i syna, že zkušenost veskrze pozitivní. S fungováním DS i prací tet jsme bez výhrad spokojení :-).“

V.L.

Předem bych Vám všem chtěla moc poděkovat! SportKids mi hodně věcí ulehčila, nemusela jsem shánět hlídání, když jsem potřebovala v průběhu dopoledne něco zařídit nebo pracovat. A mému dítěti tam dáváte tu nejlepší péči. Dcera má možnost se rozvíjet ve všech směrech, hodně se naučila a vždy se tam moc těší. Až nám přeci jen bude líto, že to vše za chvíli skončí, ale všude budeme doporučovat! Ještě jednou díky za to, že tu jste!

T.K.

Dcera se naučila lépe komunikovat, být více empatická a určitě i různé návyky, které doma dělat nechtěla, jako mytí rukou, čištění zubů, o jídle sedět u stolu, uklízet po sobě, učit se nové věci a tak dále. Taky se tam naučila převlékat, což byl doma vždycky boj. Díky dětské skupině jsme měli jednodušší start ve školce. A tím, že jsme ji neměli neustále doma, jsme si i více vážili společných chvilek a více jsme vnímali, jaké dělá pokroky. Na závěr bych chtěla říct, že opravdu moc děkuji.“

N.Č

Fotogalerie

Máte dotaz?

Máte zájem podívat se do naší dětské skupiny v Třemošnici, zjistit informace, které jste na webu nenašli, nebo se k nám rovnou přihlásit?
Neváhejte nám napsat, obratem se vám ozveme.